Najczęściej zadawane pytania

kwiaciarnia 2

Nasze florystki przykładają się do każdej realizacji tak, aby bukiety były jak najbardziej podobne do tych, które zamawiacie.Jeśli w danym momencie jakiś element bukietu jest niedostępny, to dobieramy możliwie najbardziej zbliżony kwiat lub dodatek, o tej samej wartości estetycznej. Ponadto zapewniamy, że otrzymasz od nas bukiet najświeższych kwiatów, w wybranym przez Ciebie rozmiarze.

Każde zamówienie realizujemy w naszej Pracowni, a wszystkie bukiety wykonują nasze Florystki. Wysyłkę realizujemy poprzez firmę kurierską, w naszym autorskim opakowaniu. W środku znajdują się świeże kwiaty i dodatki z dostępem do wody na czas podróży.

Zamówień można dokonywać osobiście na miejscu, telefonicznie oraz internetowo. Akceptujemy płatności przelewem jak i stacjonarnie w naszej pracowni.

Tak, dostarczamy nasze kompozycje na terenie całego Ostrowa i okolic 7 dni w tygodniu.

Jeśli w danej chwili nasze florystki dysponują czasem to z chęcią wykonają dla Ciebie bukiet, jednak zawsze zalecamy złożyć zamówienie wcześniej. Dzięki temu mamy możliwość poświęcić mu więcej uwagi i maksymalnie dopracować kompozycję. Ponadto masz wtedy pierwszeństwo w obsłudze i nie tracisz czasu na czekanie w kolejce.

Kompozycje na naszej stronie mają stałe ceny. W naszej pracowni
możemy wykonać Twój bukiet w określonym przez Ciebie budżecie.

Nie, nasz zespół jest w stanie wykonać różnego rodzaju kompozycje zaczynając od bukietów i flowerboxów, poprzez kompozycje z suszu, kończąc na lasach w słoiku w różnych rozmiarze. Każde zamówienie możemy dopasować do Twoich potrzeb oraz budżetu jakim dysponujesz. Jeśli sam nie wiesz jaka forma Cię interesuje, to chętnie zaproponujemy Ci optymalne rozwiązania.

Jeśli marzy Ci się kompozycja „szyta na miarę Twoich potrzeb”, to skontaktuj się z Nami telefonicznie, poprzez Facebook lub Instagram.

Zajmujemy się kompleksową realizacją aranżacji ślubnych. Dekorujemy kościoły, sale weselne i śluby plenerowe. W pierwszej kolejności zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub poprzez Facebook i Instagram. Jeśli termin Twojego wydarzenia jest u nas dostępny, to w kolejnym etapie zaprosimy Cię na spotkanie do naszej Pracowni, na którym dowiesz się więcej o szczegółach naszej oferty ślubnej.

Tak, wykonujemy kompozycje układane w ręku, a także wieńce pogrzebowe oraz nowoczesne kompozycje w okrągłej formie.

Tak, minimalna kwota zamówienia z dostawą to 49 zł.

Kwiaty, których używamy do tworzenia naszych kompozycji, jak i rośliny, które można znaleźć w naszym sklepie są zamawiane bezpośrednio na lokalnej giełdzie kwiatowej oraz u sprawdzonych regionalnych hodowców. Omijając wszystkich pośredników oferujemy Państwu możliwie najświeższy produkt klasy premium.