Story

STORY

Świeże kwiaty w nowym wymiarze.

Naszą ideą jest ułatwić Ci dostęp do najświeższych kwiatów w sposób, którego chciałbyś doświadczać.
Opracowaliśmy autorski sposób dostarczania kwiatów prosto pod Twoje drzwi. Wysyłamy je w dowolne miejsce w Polsce w sposób ściśle kontrolowany. Nasze kwiaty zachowują świeżość w trakcie transportu.
Chcemy abyś mógł doświadczać przyjemności z otrzymywania lub podarowania pięknych bukietów.
Wiemy ile pozytywnej energii dają nam kwiaty, kiedy możemy cieszyć się nimi w zaciszu własnego domu i tą energią chcemy Was zarazić.

1. Bukiety przygotowujemy do podróży w wygodnych warunkach.

Różana - przygotowanie do podróży w wygodnych warunkach

2. Dołączamy wskazówki dotyczące ich rozpakowania i pielęgnacji

Różana - wskazówki dotyczące rozpakowania i pielęgnacji
Różana - wskazówki dotyczące rozpakowania i pielęgnacji

STORY

Pracownia florystyczna,
czyli nasz kawałek miejsca na Ziemi.

Różana to miejsce, które tworzymy dla Was od 2004r. Powstała z potrzeby tworzenia i odnalezienia się w trudnej rzeczywistości ekonomicznej ówczesnych lat. Od początku istnienia stawialiśmy sobie za cel komponować w sposób niekonwencjonalny. Nigdy nie byliśmy zwolennikami używania popularnego niegdyś sreberka, a także konsekwentnie unikaliśmy barwienia kwiatów. Uznawaliśmy, że natura jest absolutnie niedoścignionym tworzywem i należy korzystać z niej w sposób możliwie zrownoważony.

Nie pamiętamy już od kiedy podejście eko było dla nas istotne, ale miało to miejsce w czasach kiedy pojęcie ograniczonej konsumpcji wynikało często i również dla nas, z kwestii ekonomicznych.

Jesteśmy rodzinną pracownią florystyczną, która powstała dzięki sile i determinacji naszej mamy, a rozwinęła się w wyniku zaangażowania całego zespołu i miłości do natury.

3. Każde kwiaty są najwyższej świeżości, dzięki czemu możesz cieszyć się nimi tak długo jak tylko potrafią.

Różana